قیمت کمپرسور اسکرو چقدر است (هفته سوم اسفند ماه 1401)

قیمت کمپرسور اسکرو به طور هفتگی تغییر می کند بخاطر همین اطلاع داشتن از قیمتهای بروز بسیار با اهمیت است. به احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده که زمانیکه قصد خرید کمپرسور اسکرو را دارید پیش فاکتور استعلام قیمتی را که از شرکتهای مختلفی تهیه کردید را بررسی می کنید دچار سردرگمی شده باشید! […]

چطور نشتی کمپرسور باد پیدا کنم و راه حل آن چیست؟

امروز می خواهم به شما 5 روش خیلی ساده آموزش بدهم که به تنهایی بدون نیاز به تعمیرکار محل نشتی کمپرسور باد را پیدا کنی و همچنین راهکارهایی را می گویم که بتوانی خیلی سریع بدون هیچگونه هزینه ای آن را درست کنی.

کدام درایر مناسب کارم است؟ تبریدی یا جذبی

به احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده که وقتی قصد تهیه درایر یا رطوبت گیر برای کمپرسور داشتید با صحبت های فروشندگان سردرگم شده باشید و ندانید که واقعا کدام نوع درایر برایتان مناسب تر هست از نظر قیمت و کیفیت. طبیعتا بعضی از فروشندگان از درایر تبریدی تعریف می کنند و یکسری دیگه […]

فرق کمپرسور ابک ایتالیا اصلی و تقلبی را می دانی؟

در این مطلب می خواهم 2 راهکار خیلی ساده به شما آموزش بدهم تا بتوانی کمپرسور ابک ایتالیا اصل را خریداری کنی. در ضمن فیلمی برایتان تهیه کردم که ببینید چه بلایی سر ابک تقلبی فقط در 5 ماه آمده است!!

نقد و بررسی بهترین کمپرسور چینی 1401

خیلی صادقانه در این مطلب می خواهم کمپرسور چینی را چه به لحاظ قیمتی و کیفیتی مورد نقد و بررسی قرار بدهم تا بتوانی بهترین انتخاب را داشته باشی. متاسفانه در این چند سال میزان صداقت فروشندگان کمپرسور باد چینی در بازار کمرنگ تر شده است و صرفا فقط به فکر سودآوری خود هستند.

کمپرسور 1000 لیتری اسکرو یا پیستونی کدام را انتخاب کنم؟

اگر قصد تهیه کمپرسور 1000 لیتری داشته باشی احتمالا این سوال برایتان پیش می آید که کمپرسور 1000 لیتری اسکرو با  پیستونی چه فرقی دارند و کدامشان برایتان مناسب تر هست؟

بهترین رطوبت گیر کمپرسور باد چه مشخصاتی دارد؟

زمانی که شما دستگاه کمپرسور باد خریداری می کنید به احتمال بسیار زیاد نیاز به یک رطوبت گیر صنعتی خواهید داشت. به این دلیل که رطوبت موجود در هوای فشرده ممکن است به دستگاه ها و ماشین آلاتی که دارید آسیب برساند.

صدای کمپرسور پیستونی و اسکرو چقدر است (فیلم واقعی)

صدای کمپرسور پیستونی بیشتر از کمپرسور اسکرو است. شاید از این گفته تعجب کرده باشید که چطور ممکنه کمپرسور پیستونی که از نظر سایز و ظرفیتی کمتری که نسبت به کمپرسور اسکرو دارد، صدای بیشتری داشته باشد!