نقد و بررسی بهترین کمپرسور چینی 1401

خیلی صادقانه در این مطلب می خواهم کمپرسور چینی را چه به لحاظ قیمتی و کیفیتی مورد نقد و بررسی قرار بدهم تا بتوانی بهترین انتخاب را داشته باشی.

متاسفانه در این چند سال میزان صداقت فروشندگان کمپرسور باد چینی در بازار کمرنگ تر شده است و صرفا فقط به فکر سودآوری خود هستند.

برای همین تصمیم گرفتم که به شما اطلاعاتی درباره کمپرسور چینی بدهم که با دانستنش دیگر نمی توانند سرتان کلاه بگذارند پس با من همراه باش.

 

بهترین برند کمپرسور چینی:

منظور از برند کمپرسور چینی، برند واحد هواساز است. چون کمپرسور چینی به طور کامل وارد ایران نمی شود فقط واحد هواساز آن وارد می شود که آن هم اصلا برند مشخصی ندارد!

به همین خاطر کیفیت و سایز آن ها از طریق کدهایی که روی هواساز درج شده است مشخص می شود.

 

 کمپرسور چینی از لحاظ سایز و ظرفیت:

در این قسمت لیستی از کدهای هواساز با توضیحات کامل در اختیارتان می گذارم تا بتوانی بهترین کمپرسور چینی را انتخاب کنید.

[table id=1 /]

 

هواساز چینی 2065 خورجینی بهتر است یا کتابی؟

هواساز چینی

قطعا هواساز 2065 خورجینی کیفیت بهتری دارد. این هواساز باید با الکتروموتور 1.5 کیلووات استفاده شود و برای استفاده در کمپرسور پیستونی 250 لیتری مناسب است.

 

4 نمونه از فریب هایی که در زمان خرید با آن مواجه می شوی!

وقتی به حرفهای مشتری ها گوش می کنم میبینم چقدر از فریب هایی که خوردند ناراحت و گله مند هستند با من همراه باش تا چند نمونه از فریب ها رو ببینیم که ماجرا از چه قرار بوده.

 

فریب اول: هواساز 2055

شخصی تعریف می کرد کمپرسور 200 لیتر را به جای 300 لیتر به او فروخته بودند! اما چطور؟

خب طبیعتا وقتی از کدهای هواساز اطلاع نداشته باشی به راحتی هواساز 2055 را روی کمپرسور قرار می دهند و به شما تحویل می دهند.

همانطور که در جدول بالا مشاهده کردید کمپرسور با هواساز 2055 و الکتروموتور 5/1 کیلووات حداکثر 200 لیتر می باشد.

پس اگر فروشنده کمپرسور 300 لیتر را با هواساز 2055 معرفی کرد هرگز آن کمپرسور را نخرید چون اینکار استاندارد نیست و کمپرسور خیلی زود خراب می شود و هزینه زیادی بابت تعمیرات آن باید پرداخت کنید.

 

فریب دوم: هواساز 3065

ماجرا دیگر از این قرار بود که شخصی نیاز به کمپرسور 500 لیتر داشت ولی کمپرسور 350 لیتری نصیبش شده بود حالا چطوری؟

هواساز 3065 با الکتروموتور 2/2 کیلووات برای کمپرسور چینی 350 لیتر مناسب هست. و زمانیکه کمپرسور 500 لیتر بخواهید بایستی از هواساز 3080 با الکتروموتور 4 کیلووات استفاده شده باشد.

با جابه جا کردن هواساز ها به سود بیشتر می رسند و زمانیکه دستگاه شما جوابگوی کارتان نباشد که قطعا همین اتفاق پیش می آید به هیچ عنوان فروشنده پاسخگو نخواهد بود چون می داند از قبل چه کاری کرده است!

 

فریب سوم: هواساز چینی 3080

در سایت دیوار آگهی کمپرسور 1000 لیتری دیدم که از قیمتی که داشت واقعا تعجب کردم که هر طور حساب می کردی هزینه ساختش هم بیشتر از این قیمتی که نوشته بود می شد!

با فروشنده تماس گرفتم تا ببینم ماجرا چی هست؟

بله درست حدس زده بودم کمپرسور 1000 لیتری با هواساز 3080 می فروخت!

در صورتیکه با همدیگر دیدم که کمپرسور با هواساز 3080 و الکتروموتور 4 کیلووات می تواند تنها 500 لیتر هوای فشرده تولید کند.

حالا خودتان فکر کنید ببینید چند درصد سود می گرفت؟ متاسفانه عمق فاجعه همینه هست.

 

فریب چهارم: هواساز چینی 3090

متاسفانه 80 الی 85% از کمپرسورهای پیستونی چینی در بازار که به اسم 1000 لیتر فروخته می شوند با هواساز 3090 هست.

یعنی کمپرسور 750 لیتر به جای 1000 لیتر به شما می دهند!

از آنجایی که این اطلاعاتی که خدمتتون عرض می کنم جایی گفته نمی شود، بسیاری افراد از این فضای غیر شفاف به سود خودشان استفاده می کنند.

 

واقعیتی درباره کمپرسور چینی

سیاستی که کشور چین برای ساخت کمپرسورهای چینی به کار گرفت واقعا موفقیت آمیز بوده است! امروزه در تمام رسانه ها و شبکه های خبری صحبت از کشور چین است که قطب اول اقتصادی دنیا شده.

اما چطور همچین اتفاقی افتاد:

سیاست کشور چین این بود که با نیروی کار ارزانی که داشت تمام شرکت ها و برندهای اروپایی را ورشکسته کرد و تولیدات خود را تحت لیسانس برند آنها انجام داد.

 

کلام پایانی:

با همدیگر در این مطلب با انواع کمپرسور پیستونی آشنا شدیم و برند های چینی با کد عددی آن ها مشخص می شوند. اگر برای خرید کمپرسور پیستونی نیاز به مشاوره صادقانه داشتید می توانید با کارشناسان ما (02146849629 – 09127161850) تماس بگیرید تا با صبر و حوصله بصورت کامل راهنمایی تان کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *