اورهال و تعمیرات کمپرسور اطلس کوپکو در ایران بطور تخصصی

کمپرسور اطلس کوپکو

شرکت اطلس کوپکو (Atlas Copco) یکی از بهترین تولید کنندگان کمپرسورهای اسکرو است که در سوئد و در سال 1873 شروع به کار کرد.

در چند سال اخیر به دلایل تحریم هایی که علیه ایران شد کمپرسورهای اطلس کوپکو بصورت دست دوم و کارکرده وارد می شوند.

برخی از شرکت های تولید کننده در ایران هم هستند که به علت وجود تحریم ها مجبورند که قطعات کمپرسورهای اطلس کوپکو را از کشورهای همسایه خریداری کنند و وارد ایران کنند. که به خاطر واسطه گری های انجام شده باعث افزایش قیمت قطعات میشوند.

کمپرسور اسکرو اطلس کوپکو دست دوم

شرکت اطلس کوپکو از قطعات با کیفیت بالا در ساخت کمپرسورهای اسکرو استفاده می کند اما متاسفانه کمپرسورهای اسکرو دست دوم این شرکت بخاطر استهلاک قطعات داخلی که دارند احتمال خرابی دستگاه اسکرو اطلس بسیار زیاد هست و قطعا می دانیم وقتی کمپرسور هوا اسکرو خراب شود خط تولید به کلی مختل می شود و ضرر مالی زیادی را به مجموعه وارد می کند.

 

 

زمانیکه کمپرسوراسکرو اطلس کوپکو خراب شده باید چه کار کنیم؟

  • راه حل اول:  دوباره باید یک کمپرسور اسکرو دست دوم اطلس کوپکو تهیه کنید.
  • راه حل دوم:  کمپرسور اسکرو اطلس کوپکو خود را تعمیر، سرویس و اورهال کنید.
  • راه حل سوم:  و اما بهترین پیشنهاد تهیه یک کمپرسور اسکرو آلمانی نو هست.

 

روش اول: دوباره باید یک کمپرسور اسکرو دست دوم اطلس کوپکو تهیه کنید.

قیمت کمپرسور اسکرو و عوامل تاثیر گذار در آن

وقتیکه یک کمپرسور کارکرده اطلس کوپکو دیگر خریداری می کنی مطمئن هستی که تمام قطعات به کار رفته در آن اصل هستند.

اولین عیب این روش:  همانطور که می دانیم ایران تحریم هست پس قطعا کمپرسور اطلس مستقیم وارد ایران نمی شود به همین علت قیمت آنها بسیار بالاست

یعنی قیمت یک کمپرسور اسکرو اطلس کوپکو دست دوم برابر قیمت یک کمپرسور اسکرو آلمانی دست اول داخل ایران است.

دومین عیب این روش: این است که از آنجایی که تمام این کمپرسور ها استوک یا کارکرده هستند احتمالا خرابی مجدد در آنها وجود دارد.

 

 

روش دوم: کمپرسور اسکرو اطلس کوپکو خود را تعمیر، سرویس و اورهال کنید.

زمانی که کمپرسور های اسکرو اطلس کوپکو خراب میشوند دو راه کار برای اورهال کردن و برگرداندن آنان به خط تولید وجود دارد.

  • راه کار اول: تعویض قطعات معیوب
  • راه کار دوم: تعمیر و اورهال

در مورد راه اول باید بگویم تعویض کردن قطعات معیوب بسیار راه حل خوب و منطقی هست است ولی با در نظر گرفتن تحریم های شدیدی که برای ایران هست این راه کار در کشور ایران جوابگو نیست چرا که قطعات جدید کمپرسور بایستی از کشورهای همسایه تهیه شود که به خاطر واسطه گرایی های زیادی که وجود دارد مجبور به پرداخت هزینه زیادی می شوید که این کار اصلا مقرون به صرفه نمی باشد.

شرکت کمپرسورسازان به شما راه کار دوم را پیشنهاد میکند به این دلیل که شما می توانید با هزینه کمتری کمپرسور اسکرو اطلس کوپکو را تعمیر و اورهال کنید مزیت این روش این هست که کار تعمیرات و اورهال گارانتی می شود شما با خیال آسوده در آینده خواهید توانست از خدمات و پشتیبانی بعد از تعمیرات و سرویس دستگاه استفاده کنید .

 

شرکت “کمپرسورسازان” علاوه بر طراحی و تولید انواع کمپرسورهای اسکرو آلمانی، بطور تخصصی تعمیرات کمپرسور های اسکرو را انجام میدهد.

 

  • تعمیر کمپرسورهای اسکرو آمریکایی
  • تعمیر کمپرسورهای اسکرو آلمانی
  • تعمیر کمپرسورهای اسکرو ایتالیایی
  • تعمیر کمپرسورهای اسکرو سئودی ( اطلس کوپکو)

برای این کار کافیست با دفتر مرکزی و کارشناس ما صحبت کنید.

تلفن : 09102762035 – 09127161850

 

راه سوم: جایگزین کردن با یک کمپرسور اسکرو آلمانی

کمپرسور اسکرو کمپرسورسازان

درصورتیکه خط تولید برای شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد و از کار افتادن دستگاه حتی برای یک روز باعث ضرر مالی غیر قابل جبرانی شود راه سوم یعنی تهیه یک کمپرسور اسکرو آلمانی را توصیه می کنیم .

خرید یک کمپرسور آلمانی نو چرا که کمپرسورهای اسکرو آلمانی علاوه بر کیفیت فوق العاده خوبی که دارند، دارای عمر طولانی نیز می باشند. در کنار تمام این مزایا، تحریم ها روی آنها تاثیری نمی گذارد.

بطور مثال امروز که روغن های کمپرسور اسکرو شل Shell وارد ایران نمی شوند، به راحتی با روغن کمپرسور اسکرو بهران VDL68 جایگزین شده اند و دستگاه به خوبی با این روغن اسکرو کار میکند.

اگر نیاز به کمپرسور اسکرو آلمانی داشتید ما میتوانیم علاوه بر تضمین کیفیت و قیمت مناسب، پشتیبانی مادام العمر آنان را نیز تضمین کنیم. فقط کافی است با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا بطور کامل و با حوصله راهنمایی تان کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *