کمپرسور 2000 لیتری – هر آنچه باید بدانی اینجاست !

کمپرسور اسکرو 2000 لیتری بصورت استاندارد دارای الکتروموتوری با توان 15اسب بخار یا 11 کیلووات است.

هواساز این کمپرسور EVO3 ساخت کشور آلمان برند rotorcomp هست که می تواند در یک دقیقه حجم دبی یا هوای فشرده 2000 لیتر را تولید کند .

کمپرسور اسکرو اویل اینجکت oil injected همانطور که از نامش پیدا است با روغن مخصوص VDL کار می کند این روغن باعث خنک کاری موتور و کم کردن اصطحکاک میان قطعات کمپرسور اسکرو 2000 لیتری است . فرایند روغن کاری در کمپرسور هوا اسکرو موجب می شود تا طول عمر دستگاه افزایش پیدا کند.

فیلتر سپراتور وظیفه جداسازی روغن از هوای فشرده را بعهده دارد جالب است بدانید که فرایند جداسازی روغن از هوا براساس اختلاف وزن که بین مولکولهاست انجام می شود.
گروه صنعتی کمپرسورسازانتولید کننده انواع کمپرسور های اسکرو در ظرفیتهای مختلف  و تجهیزات جانبی می باشد . ما صادقانه تمام اطلاعاتی که باید بدانید را می گوییم تا خودتان متخصص حرفه ای بشوید .

رادیاتور و فن خنک کننده قوی در کمپرسور اسکرو 2000 لیتری یا 2 متر مکعب :
انرژی الکتریکی دستگاه کمپرسور باعث تولید گرما می شود برای اینکه این حرارات زیاد به دستگاه آسیب نزد به طریقی این گرما باید

از دستگاه خارج شود. که این خنک شدن توسط رادیاتور و فن خنک کننده انجام می شود.

گروه صنعتی کمپرسورسازان طبق تحقیقاتی که انجام داده است توان رادیاتور را بیشتر از توان الکتروموتور در نظر می گیرد تا خنک کاری روغن و هوا به بهترین نحو انجام شود.

فیلم های آموزشی بیشتر

تصاویر بیشتر

کم صداترین کمپرسور اسکرو 2000 لیتری :
کابین های کمپرسور اسکرو ساخت شرکت کمپرسورسازان به گونه ای طراحی و ساخته شده که عملکرد ضد آکوستیک دارد به همین علت صدا و نویز پایین دارد.

مخزن ذخیره هوای فشرده ای که برای کمپرسور باد اسکرو استفاده می کنیم بسیار محکم و مقاوم در برابر خراشیدگی سطحی و زنگ زدگی است چرا که در هنگام رنگ آمیزی و پوشش دهی از 3 لایه رنگ اپوکسی استفاده شده است.

قیمت کمپرسور باد 2000 لیتری

تابلو برق PLC کمپرسور اسکرو :
صفحه نمایشگر تابلو برق PLC در کمپرسور 2000 لیتری اطلاعات مفیدی از جمله میزان فشار – دما – زمان تعویض فیلتر و روغن دستگاه را در اختیار شما قرار می دهد.

 

چطور ایرند (AIR END ) تقلبی و اصلی را تشخیص بدهم ؟
ایراند یا بلوک هواساز کمپرسور باد مهمترین بخش تعیین کننده قیمت کمپرسور اسکرو هست به همین خاطر بعضی از شرکت ها برای پایین آوردن قیمت پمپ باد از ایرند کوچکتر استفاده می کنند و و در عوض پلاک ایرند بزرگتر را روی آن می زنند .

به عنوان مثال شما به هوای فشرده 2000 لیتر نیاز دارید همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید ایرند Evo3 دبی 2000 لیتر می تواند تولید کند ، حالا برای اینکه شما متوجه نشوید از بلوک هواساز Evo2 برای کمپرسور باد استفاده می کنند و روی آن پلاک Evo3 را می زنند .

شرکت کمپرسورسازان به شما راه شناسایی ایرند با دبی ( ظرفیت هوادهی ) دقیق را می گوید برای این کار شما باید به نقشه های اصلی ایراند شرکت رتورکمپ آلمان مراجعه کنید تا متوجه شوید مشخصات فنی ایرند که روی پلاک درج شده آیا مخصوص همان ایرند هست یا جابه جا شده است ؟

همانطور که در تصاویر زیر ملاحظه می فرمایید طول ایرند Evo2 برابر با 251 است ولی طول بلوک هواساز Evo3 برابر با 286 است در نتیجه شما به راحتی با اندازه گیری طول و عرض و ارتفاع و قطرهایی که در نقشه فنی مشخص است می توانید بدانید آیا پلاک هایی که زده شده صحیح هستند یا خیر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.